GRAND PRIX 2015

Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2015

Grand Prix Ex-Aequo:

Grand Prix 2015Basnik

Paweł Baśnik

Grand Prix 2015Prusinowska

Aleksandra Prusinowska

Wyróżnienia Honorowe:

Paweł Jaskuła
Justyna Jędrzejowska
Juliusz Kosin
Marta Kunikowska-Mikulska
Klaudia Lata
Justyna Strąk
Marek Wrzesiński

Wystawa konkursowa trwa do 12 grudnia 2015 w Galerii Sztuki Katarzyny Napiorkowskiejw Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 32.

POPRZEDNIA WERSJA STRONY: kliknuj
ARCHIWUM KONKURSU: kliknij

Finaliści Konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch:

Paweł Baśnik – Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Agnieszka Brzozowska – Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Katarzyna Celek – Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Marcin Dybowski – AFiBV, Europejski Wydział Sztuk

Justyna Dziabaszewska – Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Krzysztof Grzybacz – Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Paweł Jaskuła – Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Justyna Jędrzejowska – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Juliusz Kosin – Akademia Sztuk Pięknych im.Jana Matejki w Krakowie

Marcin Krawczyk – Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Marta Kunikowska-Mikulska – Akademia Sztuk Pięknych im.Wł.Strzemińskiego w Łodzi

Klaudia Lata – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Michał Linow – Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Mateusz Maliborski – Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Michał Mroczka – Wydział Artystyczny- Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Krzysztof Nowicki – Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Karol Palczak – Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Elżbieta Pamuła – Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Małgorzata Pawlak – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

Magdalena Pela – Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Jakub Podlodowski – Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Anna Poduszyńska – Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Wydział Sztuki UP w Krakowie

Jena Polak – Akademia im.Jana Długosza w Częstochowie

Aleksandra Prusinowska – Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Katarzyna Rutkowska – Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Natalia Rybka – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Agnieszka Rzońca – Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Justyna Strąk – Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Iwona Teodorczuk-Możdżyńska – Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Baśka Wesołowska – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Magdalena Włodarczyk- Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Marek Wrzesiński – Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Do Finału zostało zakwalifikowanych 32 artystów. Finalistom gratulujemy, natomiast wszystkim Uczestnikom bardzo dziękujemy!

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zgłoszenia do konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch.

Do konkursu zgłoszono 211 artystów.

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń, nazwiska finalistów konkursu o Grand Prix zostaną ogłoszone w dniu 17 listopada 2015 do godziny 24.00.

Wyniki konkursu zostana ogłoszone podczas uroczystości w dniu 3 grudnia 2015

A-O

Justyna

Adamczyk

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Katarzyna

Adamek-Chase

Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie

Adrian

Alinowski

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Arkadiusz

Andrejkow

Wydział Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego

Paweł

Baśnik

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Svitlana

Bezkorovaina

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Martyna

Borowiecka

Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie

Betina

Bożek

Akademia Sztuka Pięknych w Krakowie im. Jana Matejki

Krzysztof

Bryła

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Agnieszka

Brzozowska

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Mirela

Bukała

Instytut Sztuki Uniwersytetu Opolskiego

Przemysław

Bukowski

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Katarzyna

Celek

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Karolina

Chorązka-Paluch

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Maciej

Cieśla

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Michał

Cygan

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Barbara

Cyran

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Marta

Czarnecka

AKademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Monika

Czekańska

Wydział Artystyczny,Istytut Sztuk Wizualnych, Uniwersytet Zielonogórski

Agata

Czeremuszkin-Chrut

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Rafał

Czępiński

Instytut Sztuk Pięknych UMCS Lublin

Martyna

Czop

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Szymon

Ćwikliński

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Katarzyna

Dobrogowska

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Mateusz

Dolatowski

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, WPA Kalisz

Joanna (Blanka)

Dudek

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Edyta

Duduś

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Anna

Dybowska

AFiBV, Europejski Wydział Sztuk

Marcina

Dybowski

AFiBV, Europejski Wydział Sztuk

Justyna

Dziabaszewska

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Irena

Emilewicz

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Katarzyna

Feiglewicz

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Agata

Filip

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Beata

Filipowicz

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Magdalena

Florczyk

Uniwersytet Rzeszowski Wydział Sztuk Piknych

Karolina

Futyma

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Katarzyna

Gauer

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Emilia

Gąsienica-Setlak

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Katarzyna

Gerlaczyńska

Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej

Łukasz

Gierlak

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Agnieszka

Głębicka

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Michał

Głowacki

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Magdalena

Godawa-Jabłko

Uniwersytet Zielonogórski, wydział Artystyczny, kierunek malarstwo

Jakub

Godziszewski

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu

Kamila

Gruszecka

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Krzysztof

Grzybacz

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Magdalena

Hoffa

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Hanna

Ilczyszyn

Akademia Sztuk Pieknych we Wroclawiu

Joanna

Jamro

Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu

Justyna

Janikowska

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Zuzanna

Jankowska

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Natalia

Jarnuszkiewicz

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Sławomir

Jasieniecki

WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH NA UNIWERSYTECIE MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Paweł Franciszek

Jaskuła

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Paulina

Jawień

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowe

Justyna

Jędrzejowska

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Monika

Kalista

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Karina

Kałuża

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Paula

Kaniewska

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Edyta

Kasperkiewicz

UMK Toruń Wydział Sztuk Pięknych

Karolina

Kasprzak

Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie

Adrian

Kempa

Wydział Pedagogiczno – Artystyczny UAM w Poznaniu

Magdalena

Kirklewska (Stępnicka)

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Alicja

Klimek

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Piotr

Kobrzyński

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Sztuki.

Agnieszka

Kobyłecka

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Piotr

Kolanko

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Adrian

Kolerski

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Katarzyna

Kombor

Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie

Juliusz

Kosin

Akademia Sztuk Pięknych im.Jana Matejki w Krakowie

Edyta

Kowalewska

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Katarzyna

Kowalska

UMCS Wydział Artystyczny w Lublinie

Mikołaj

Kowalski

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

Karolina Magdalena

Kozieł

Instytut Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Radosław

Kozłowski

Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Artystyczny

Marcin

Krawczyk

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Judyta

Krawczyk

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Robert

Krężlak

Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie

Joanna

Krywult

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Klaudia

Krzysztonek

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Alicja

Kubicka

Akademia Sztuk Pięknych w Gdański

Katarzyna

Kukuła

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Roksana

Kularska Król

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Urszula

Kulczyk

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Małgorzata

Kulik

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Marta

Kunikowska-Mikulska

Akademia Sztuk Pięknych im.Wł.Strzemińskiego w Łodzi

Maciej

Kusy

Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Artystyczny

Kaatarzyna

Lamik

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicech

Magdalena

Lara

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Klaudia

Lata

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Katarzyna

Lembryk

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Magdalena

Leśniak

Akademia Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi

Adrian

Lewandowski

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie wydział malarstwa

Anna

Libera

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Małgorzata

Limon

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Michał

Linow

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Maciej

Łuczak

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

Karol

Łukasiewicz

Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu

Agnieszka

Majewska

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Mateusz

Maliborski

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Krzysztof

Marchlak

ASP w Krakowie, Środowiskowe Studia Doktoranckie

Anna

Marczak

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Joanna

Maślejak

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Valeryia

Matselskaya

Akademia Sztuk Pieknych im. Jana Matejki w Krakowie

Michał

Mąka

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Katarzyna

Michalik

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Michał

Mieszkowicz

Uniwersytet Rzeszowski/Wydział Sztuki

Angelika

Milaniuk-Mitruk

Wydział Artystyczny, Instytut Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie

Piotr Tadeusz

Mosur

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Michał

Mroczka

Wydział Artystyczny UMCS

Monika

Mysiak

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Marta

Nadolle

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie/ Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Urszula

Niemirska

Akademia Sztuk Pięknych w warszawie

Krzysztof

Nowicki

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Ignacy

Oboz

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Iwona

Ogrodzka

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Katarzyna

Orońska-Janicka

Instytut Sztuki Uniwersytetu Śląskiegio (Cieszyn)

Janusz

Orzechowski

Wyższa Szkoła Sztuki Użytkowej w Szczecinie

Anita

Owsianna

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

P-Z

Karol

Palczak

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Elżbieta

Pamuła

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Monika

Panek

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Magdalena

Parfieniuk

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Łukasz

Patelczyk

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Małgorzata

Pawlak

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

Magdalena

Pela

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Daria

Pietryka

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Ewa

Pietrzak

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Miłosz

Pilszek

Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie

Edyta

Piłat

Wydział Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego

Weronika

Piorek

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Kacper

Piskorowski

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Natalia

Pławecka

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Wydział Sztuki

Jakub

Podlodowski

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Anna

Poduszyńska

ASP Kraków (dyplom z wyróżnieniem 2005), aktualnie studia doktoranckie na Wydziale Sztuki UP w Krakowie

Jena

Polak

Akademia im.Jana Długosza w Częstochowie

Monika

Polak

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Daria

Praczkowska

Akademia Sztuki w Szczecinie

Aleksandra

Prusinowska

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Agata

Przyżycka

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Marek

Rachwalik

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Marzena

Rakoniewska

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Natalia

Rozmus

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Hanna

Rozpara

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Dariusz Franciszek

Różyc

Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie

Wojciech Mikołaj

Rukujżo

Europejska Akademia Sztuk

Agnieszka

Rutka Napiwodzka

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Katarzyna

Rutkowska

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Natalia

Rybka

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Tomasz

Ryndak

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Sandra

Rzeszutek

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Agnieszka

Rzońca

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Michał

Sarnowski

Wydział Artystyczny Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zbigniew

Sikora

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Adam

Sikorski

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Karolina

Siwiak

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Izabela

Skierska

Wydział Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Paweł

Słota

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Marta

Sobierajska

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Monika

Sojka

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Sylwia

Solak

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Magdalena

Solich

Wydział Sztuk Pięknych – UMK w Toruniu

Magdalena

Starzyńska

Instytut Sztuki, Uniwersytet Śląski, filia w Cieszynie

Sławomir Piotr

Stolarski

Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików

Justyna

Strąk

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Jolanta

Strzelczyk

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Kamila

Strzeszewska

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Małgorzata

Suchecka

Akademia Jana Długosza w Częstochowie

Jakub Łukasz

Syrkowski

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu – Malarstwo

Magdalena

Szadkowska

Uniwersytet Śląski

Sara

Szczotka

Uniwersytet Sląski Wydział Artystyczny w Cieszynie

Karol

Szczur

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Joanna

Szostak

UMCS w Lublinie kierunek Malarstwo

Marta

Szykut

Akademia Sztuk Pieknych w Gdańsku

Agata

Szymanek

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Sandra

Szyra

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Martyna

Ścibior

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Klaudia

Świątczak-Pjanka

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Nadia

Świerczyna

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Anna

Świtalska-Jończyk

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Paulina

Taranek

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Iwona

Teodorczuk-Możdżyńska

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Anna

Terefenko

Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN Wydział Sztuki w Krakowie

Grzegorz

Tomasiak

Uniwersytet Śląski, Wydział Artystyczny, Instytut Sztuki

Katarzyna

Tomaszewska

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Michalina

Trefon

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Piotr

Trusik

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Sabina

Twardowska

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Izabela

Tymusz

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Paulina

Wanowska-Dudka

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, University of The Arts London

Grzegorz

Wawrzyńczak

Wydział Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Marzena

Wąchała

Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie

Baśka

Wesołowska

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Mariola

Węgieł-Kaczmarczyk

UP Kraków Wydział Sztuki

Alicja

Wieczorek

Wydział Sztuk Pięknych, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Artur

Wiernicki

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Magdalena

Wilk

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Ewa Alicja

Witkowska

Europejska Akademia Sztuk

Magdalena

Włodarczyk

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Magdalena

Włuczkowska

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Martyna

Wolna

Akademia Sztuk Piéknych w Łodzi

Agata

Wolniewicz

Akademia Sztuki w Szczecinie

Izabela

Wolska

Wyższa Szkoła Sztuki Użytkowej

Hanna

Woźniak

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Małgorzata

Wróbel-Kruczenkow

ASP we Wrocławiu, wydział Malarstwa i Rzeźby, kierunek: malarstwo

Marek

Wrzesiński

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Erwin

Wyjadłowski

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Klaudia

Zawada

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Olga

Ząbroń

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Sylwia

Zdzichowska

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Magdalena

Żołdowicz-Penke

Uniwersytet Artystyczny w Poznaiu

Konkurs o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2015
Fundacja im. Franciszki Eibisch organizuje konkurs malarski dla młodych artystów. Celem konkursu Fundacji jest zgodnie z wolą Założyciela Fundacji Profesora Eugeniusza Eibischa promocja wyróżniających się osiągnięciami młodych artystów malarzy, których działalność artystyczna przyczynia się do rozwoju polskiego malarstwa oraz twórczego podejmowania zagadnień artystycznych i aktywnego uczestnictwa w rozwoju kultury plastycznej.

Grand Prix:

Laureat konkursu otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 złotych (słownie dziesięć tysięcy złotych).

Wyróżnienia Honorowe:

Dodatkowo zostanie przyznanych sześć nagród w formie Wyróżnień Honorowych dla artystów nominowanych do Nagrody Głównej.

Organizator zastrzega sobie możliwość innego podziału nagród. Istnieje możliwość przyznania nagród ex-aequo. Nagroda pieniężna zostaje wówczas podzielona między Laureatów.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 3 grudnia 2015 w Warszawie.