Archiwa kategorii: Grand Prix 2012

GRAND PRIX 2012

GRAND PRIX 2012

ex aequo:

Ewa Prończuk-Kuziak
Dariusz Milczarek

WYRÓŻNIENIA HONOROWE:

Karolina Bracławiec
Hubert Bujak
Katarzyna Celek
Mariusz Dobrogojski
Katarzyna Karpowicz
Edyta Jaworska – Kowalska
Franciszek Ledóchowski
Aleksandra Prusinowska
Martyna Wolna
Sylwia Woźniczka

Konkurs o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch – 2012 – informacje o konkursie

Fundacja im. Franciszki Eibisch jest organizatorem konkursu malarskiego.
Celem konkursu malarskiego Fundacji im. Franciszki Eibisch zgodnie z wolą Założyciela Fundacji Profesora Eugeniusza Eibischa jest promocja wyróżniających się osiągnięciami młodych artystów malarzy, których działalność artystyczna przyczynia się do rozwoju polskiego malarstwa oraz twórczego podejmowania zagadnień artystycznychi aktywnego uczestnictwa w rozwoju kultury plastycznej.

Do Konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch zgłoszono 170 prac. Do II Etapu zostało zakwalifikowanych 158 Artystów. Do Finału Konkursu przeszlo 39 Artystów.

Uroczyste ogłoszenie wyników nastapiło 3 grudnia 2012.

NAGRODY:
GRAND PRIX
Laureat Konkursu otrzymał nagrodę pieniężną wysokości
10.000 złotych ( słownie dziesięć tysięcy złotych).
WYRÓŻNIENIA HONOROWE
Dodatkowo przyznano sześć nagród w formie Wyróżnień Honorowych dla artystów nominowanych do Nagrody Głównej.

FINALIŚCI KONKURSU

Martyna Borowiecka
Karolina Bracławiec
Hubert Bujak
Natalia Buza
Katarzyna Celek
Bartosz Czarnecki
Mariusz Dobrogojski
Marta Garbaczewska
Agata Głogowska
Viola Głowacka
Małgorzata Gorzelewska
Patryk Hadas
Edyta Kowalska – Jaworska
Katarzyna Karpowicz
Katarzyna Kowalska
Tomasz Kozłowski
Dagna Krzystanek
Małgorzata Kulik Rzytka
Marta Kunikowska – Mikulska
Franciszek Ledóchowski
Mariusz Milczarek
Stanisław Młyniec
Kamila Model
Marcin Płoszaj
Ewa Prończuk – Kuziak
Aleksandra Prusinowska
Paulina Sadowska
Justyna Smoleń
Mariusz Sobociński
Kamil Stańczak
Bartosz Świątecki
Michalina Trefon
Krzysztof Turlewicz
Martyna Wolna
Joanna Woyda
Sylwia Woźniczka
Ludmiła Woźniczko
Anna Wypych
Ewa Żochowska
Prace Finalistów Konkursu
10.-Viola-Głowacka
9.-Agata-Glogowska
8.-Marta-Garbaczewska
7.-Mariusz-Dobrogojski
6.-Bartosz-Czarnecki
5.-Natalia-Celek
1.-Martyna-Borowiecka
4.-Natalia-Buza
21.-Dariusz-Milczarek
11.-Małgorzata-Gorzelewska
2.-Karolina-Bracławiec
3.-Hubert-Bujak
31.-Bartosz-Świętecki
32.-Michalina-Trefon
33.-KrzysztofTurlewicz
34.-Martyna-Wolna
35.-Joanna-Woyda
36.-Ludmiła-Woźniczko
37.-Sylwia-Woźniczka
38.-Anna-Wypych
39.-Ewa-Żochowska
18.-Małgorzata-Kulik-Rzytka
19.-Marta-Kunikowska–Mikul
20.-Franciszek-Ledóchowski
22.-Stanisław-Młyniec
23.-Kamila-Model
24.-Marcin-Płoszaj
25.-Ewa-Pronczuk-Kuziak
26.-Aleksandra-Prusinowska
27.-Paulina-Sadowska
28.-Justyna-Smoleń
29.-Mariusz-Sobociński
30.-Kamil-Stańczak
17.-Dagna-Krzystanek
16.-Tomasz-Kozlowski
15.-Katarzyna-Kowalska
14.-Katarzyna-Karpowicz
12.-Patryk-Hadas
13 Edyta Kowalska Jaworska
ARTYŚCI ZAKWALIFIKOWANI DO II ETAPU KONKURSU
Arkadiusz Andrejkow
Aleksandra Anzel
Natasza Bakovich
Przemysław Baranowski
Manfred Bator
Andrzej Bembenek
Weronika Bet
Izabela Biela
Marcin Bildziuk
Monika Błachuta
Martyna Borowiecka
Karolina Bracławiec
Ewa Agnieszka Braun
Krzysztof Bryła
Hubert Bujak
Paulina Burzycka
Natalia Buza
Katarzyna Celek
Katarzyna Cerazy
Stanisław Cholewa
Bogusław Czaj
Alicja Czarna
Bartosz Czarnecki
Rafał Czępiński
Mariusz Dobrogojski
Małgorzata Dobrucka
Iza Fatalska
Maksym Fedirczuk
Miłosz Flis
Marta Garbaczewska
Emilia Gąsienica-Setlak
Ewa Gierasimiuk
Łukasz Gierlak
Agata Głogowska
Viola Głowacka
Małgorzata Gorzelewska – Namiota
Jarosław Goś
Filip Górnicki
Iwona Górska
Małgorzata Grzybowska
Dariusz Guńka
Patryk Hadas
Edyta Hul
Aleksandra Ignasiak
Hanna Ilczyszyn
Monika Iwanowska
Karolina Jaklewicz
Jakub Jakubowski
Seweryn Jański
Bartosz Jaskóła
Paula Jaszczyk
Katarzyna Jaśnikowska
Edyta Jaworska – Kowalska
Karolina Jezierska
Mariola Kaczmarczyk
Tomasz Kalitko
Katarzyna Kania
Katarzyna Karpowicz
Marta Kawiorska
Piotr Kmita
Michał Kochański
Piotr Kolanko
Lech Kolasiński
Adrian Kolerski
Anna Kosarevska
Zuzanna Kosińska
Katarzyna Kowalska
Tomasz Kozłowski
Dagna Krzystanek
Klaudia Kudelska
Kamil Kukla
Roksana Kularska – Król
Małgorzata Kulik Rzytka
Karolina Kułakowska
Marta Kunikowska – Mikulska
Jakub Kusa
Kamil Kuzko
Franciszek Ledóchowski
Justyna Marciniak
Joanna Maślejak
Edyta Mąsior
Marcin Michalski
Jakub Migza
Anita Mikas
Mariusz Milczarek
Stanisław Młyniec
Kamila Model
Klaudia Mostowik
Ewa Mrowiec – Łysy
Joanna Mularska
Ianina Myronowa
Monika Mysiak
Katarzyna Nawracaj
Krzysztof Nowicki
Aneta Nowik
Julianna Nyzio
Rafał Osoch
Marcin Painta
Monika Panek
Marta Papierowska
Łukasz Patelczyk
Tomasz Pieszko
Piotr Pietrzak
Katarzyna Piotrowicz
Agnieszka Piotrowska
Katarzyna Plewa
Marcin Płoszaj
Jena Polak
Sergiusz Powałka
Ewa Prończuk – Kuziak
Aleksandra Prusinowska
Piotr Przybyła
Ryszard Rabsztyn
Marek Rachwalik
Marzena Rakoniewska
Łukasz Ratajczyk
Tomasz Rolniak
Martyna Rupa
Sandra Rzeszutek
Paulina Sadowska
Hanna Sitarz – Pietrzak
Dagmara Skiba Maria
Ewa Skwarzyńska
Agata Słomianowska
Iga Słupska
Justyna Smoleń
Agata Smólska
Mariusz Sobociński
Paweł Stankowski
Kamil Stańczak
Justyna Strąk
Barbara Szal-Porczyńska
Daria Szczypiorowska
Katarzyna Szurkowska
Jagoda Szymańska
Justyna Śmidowicz
Bartosz Świątecki
Anna Świtalska
Anna Taut
Urszula Teperek
Grzegorz Stanisław Tomasiak
Michalina Trefon
Krzysztof Turlewicz
Paulina Walczak
Barbara Wesołowska
Martyna Wolna
Joanna Woyda
Barbara Woźniak Maria
Sylwia Woźniczka
Wojciech Woźniak
Sylwia Woźniczka
Ludmiła Woźniczko
Anna Wrona
Anna Wypych
Mateusz Ząbek
Nina Krudysz Zielińska
Michał Żesławski
Ewa Żochowska
Joanna Żochowska