Archiwa kategorii: Grand Prix 2013

GRAND PRIX 2013

Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2013

ex aequo Bartosz Czarnecki oraz Marta Kawiorska

Bartosz Czarnecki

„Możliwości struktury tłumu” 150 x 150 cm, olej na płótnie, 2013
Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie
Zgłoszenie: Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie

Gp2013CzarneckiBartosz_1

Marta Kawiorska

„Bez tytułu”, 100 x 120 cm, olej na płótnie, 2012
Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie
Kandydatka indywidualna

GP2013KawiorskaMarta

Wyróżnienia Honorowe:

Martyna Borowiecka

Katarzyna Frankowska
Marta Kunikowska Mikulska
Joanna Mularska

Krzysztof Nowicki
Dawid Polony
Anna Świtalska Jończyk

Obrazy finalistów:

Martyna Borowiecka
„Szkło”, 115 x 115 cm, olej na płótnie, 2013
Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie
Kandydatka Indywidualna

WH2013BorowieckaMartyna

Katarzyna Frankowska
„36,6”, 120 x 160 cm, akryl na płótnie, 2013
Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
Zgłoszenie: Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu

wh2013FrankowskaKatarzyna

Marta Kunikowska Mikulska
„Chimera”, 100 x150 cm, olej na płótnie, 2013
Akademia Sztuk Pięknych im. W . Strzemińskiego w Łodzi
Kandydatka indywidualna

wh2013Kunikowska_Mikulska_Marta

Joanna Mularska
„Brama”, z cyklu 14 obrazów, olej na płótnie, 180 x 120 cm, 2013
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Zgłoszenie: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

wh2013mularskaJoanna

Krzysztof Nowicki
„Prometeusz”, akryl na płótnie, 150 x 100 cm, 2013
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Zgłoszenie: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

wh2013NowickiKrzysztof

Dawid Polony
„Autoportret: Jeden wieczór z życia mężczyzny”, papier, płótno, olej, 2013
Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie
Kandydat Indywidualny

WH2013PolonyDawid

Anna Świtalska Jończyk
„Chwila”, 80 x 80 cm, olej na płótnie, 2011
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Kandydatka Indywidualna

wh2013switalskajonczykanna

STRONA ARCHIWALNA : kliknij

ARCHIWUM:
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że zakończyła się weryfikacja zgłoszeń.

Poniżej znajduje się lista osób zakwalifikowanych do konkursu.

Następnie na podstawie prac Jury wyłonieni zostaną artyści zakwalifikowani do następnego etapu konkursu.

Lista Artystów zakwalifikowanych do II etapu konkursu zostanie ogłoszona w poniedziałek 18 listopada.

W przypadku wątpliwości zapraszamy do zapoznania się z sekcją pytań i odpowiedzi.

Zapraszamy także do odwiedzania strony na Facebooku!

Uczestnikom życzymy powodzenia!

Do konkursu przyjętych zostało 175 zgłoszonych.

Katarzyna Adamiak-Jaśnikowska
Arkadiusz Andrejkow
Radosław Bakanow
Agnieszka Bartak-Lisikiewicz
Magda Bażela
Anna Maria Biadun
Marzena Bis
Ewa Boguszewska
Martyna Borowiecka
Karolina Bracławiec
Hubert Bujak
Katarzyna Celek
Martyna Chomacka
Tomasz Cichowski
Katarzyna Ciurkot
Marta Czarnecka
Bartosz Czarnecki
Rafał Czępiński
Mateusz Dolatowski
Zuzanna Dolega
Ewa Doroszenko
Blanka Dudek
Gabriela Federowicz
Ziemowit Fincek
Miłosz Flis
Katarzyna Frankowska
Teresa Frąckowiak
Aleksandra Fronc
Emilia Gąsienica- Setlak
Łukasz Gierlak
Jakub Godziszewski
Emila Gołębiowska
Małgorzata Gorzelewska-Namiota
Filip Górnicki
Aneta Gruszczyk
Kamila Gruszecka
Dariusz Guńka
Mateusz Hajdo
Edyta Hul
Karolina Jabłońska
Jakub Jakubowski
Zuzanna Jankowska
Krystyna Jatkiewicz
Justyna Jędrzejowska
Agata Józefowicz
Joanna Kaczmarczyk
Bartosz Kaproń
Marta Kawiorska
Natalia Kebalo
Dawid Kędzierski
Maja Kobylińska
Agnieszka Kobyłecka
Kamil Kocurek
Luiza Kolasa
Adrian Kolerski
Rafał Koliński
Piotr Kołakowski
Juliusz Kosin
Nadia Kotkowska
Katarzyna Kowalska
Wojciech Kozłowski
Tomasz Kręcicki
Iwa Kruczkowska
Jarosław Krukowski
Maja Krysiak-Podsiadlik
Dagna Krzystanek
Aleksandra Kuk
Urszula Kulczyk
Karolina-Kułakowska
Marta Kunikowska
Agata Kuś
Izabela Kwit
Wiktoria Lamers
Magdalena Laskowska
Łukasz Lepiorz
Agata Leszczyńska
Patrycja Lipińska
Patrycja Longawa
Karol Łukasiewicz
Maria Maciejewska-Szostak
Katarzyna Marcinkowska
Lech Margasiński
Joanna Maślejak
Marlena Mazur
Michał Mieszkowicz
Piotr Migza
Dariusz Milczarek
Katarzyna Miller
Joanna Mlącka
Janusz Mogilany
Kalina Mucha
Joanna Mularska
Krzysztof Musiał
Małgorzata Myślińska
Anna Nowakowska
Krzysztof Nowicki
Julianna Nyzio
Jagoda Olszewska
Katarzyna Orońska
Monika Panek
Piotr Pasiewicz
Monika Pawlus
Miguel Pawłowski
Magdalena Pela
Daniel Perełkiewicz
Anna Pichura
Daria Pietryka
Aga Pietrzykowska
Katarzyna Piotrowicz
Agnieszka Piotrowska
Kacper Piskorowski
Dawid Polony
Maciej Poniedziałek
Anna Puszczewicz
Marek Rachwalik
Justyna Respondek
Paweł Rogalski
Martyna Rupa
Tomasz Ryndak
Katarzyna Rzepka
Sandra Rzeszutek
Patrycja Sap
Izabela Siemiątkowska
Paweł Siodłok
Hanna Sitarz
Paweł Słota
Piotr Słowik
Justyna Sołowiej
Natalia Sroka
Justyna Strąk
Katarzyna Stryszowska
Magdalena Strzyżyńska
Joanna Styrylska
Małgorzata Suchecka
Miłosz Szatkowski
Ewa Szczekan
Piotr Szczur
Magdalena Szilke
Bianka Szlachta
Joanna Szostak
Agata Szymanek
Sandra Szyra
Klaudia Świątczak-Pjanka
Anna Świtalska-Jończyk
Paulina Taranek
Igor Tarasiewicz
Grzegorz Tomasiak
Marta Tomczak
Sebastian Trzoska
Krzysztof Turlewicz
Joanna Tyc
Jacek Tyszczak
Agata Urbańska-Krasowska
Dominika Wajberg
Dominika Walczak
Justyna Warwas
Laura Wasilewska
Piotr Wawer
Barbara Wesołowska
Mariola Węgieł Kaczmarczyk
Joanna Wiater
Katarzyna Wiśniewska
Magdalena Włodarczyk
Edyta Wojaczek
Paweł Wojtak
Tomek Wojtysek
Martyna Wolna
Żaneta Zarębska
Mateusz Ząbek
Olga Ząbroń
Łukasz Zbroja
Beata Zuba
Agnieszka Żak-Bielowa
Michał Żesławski
Magdalena Żołdowicz