Archiwa tagu: Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2016

Lista Finalistów konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2016

Do konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2016 zgłoszono  256 prac.

Decyzją Jury do Finału Konkursu przechodzą prace następujących artystów:

  1. Lena Achtelik ( Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach)
  2. Maciej Andrzejczak ( Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
  3. Emilia Dragosz ( Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie)
  4. Magdalena Dreścik ( Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie)
  5. Marta Duda ( Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku )
  6. Beata Filipowicz ( Akademia Sztuk Pięknych im E. Gepperta we Wrocławiu)
  7. Iwona Gabryś ( Wydział Artystyczny UMCS )
  8. Marta Gębalska ( Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi)
  9. Łukasz Gil ( Wydział Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego)
  10. Edyta Hul ( Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku)
  11. Justyna Kabala ( Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie)
  12. Katarzyna Karpowicz ( Akademia Sztuk Pięknych im Jana Matejki w Krakowie)
  13. Joanna Kasperkiewicz (Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu)
  14. Piotr Kolanko ( Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie)
  15. Katarzyna Kombor ( Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie)
  16. Krzysztof Korab ( Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach )
  17. Ewa Kozera ( Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach)
  18. Radosław Kozłowski ( Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie)
  19. Tomasz Kozłowski ( Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi )
  20. Marcin Krawczyk ( Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu )
  21. Sebastian Krok ( Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie )
  22. Julia Królikowska ( Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu )
  23. Anna Kruszak (Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie )
  24. Katarzyna Lamik ( Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach)
  25. Martyna Merkel ( Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu )
  26. Monika Mysiak ( Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach )
  27. Joanna Nowińska ( Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu)
  28. Ignacy Oboz ( Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu)
  29. Łukasz Patelczyk ( Akademia sztuk Pięknych w Gdańsku )
  30. Kamila Anna Piątkowska ( Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu )
  31. Konrad Ponieważ ( Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku)
  32. Kinga Popiela ( Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
  33. Alicja Pruchniewicz ( Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu)
  34. Natalia Rozmus ( Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu )
  35. Natalia Rybka ( akademia Sztuk Pięknych w Katowicach)
  36. Małgorzata Ryczkowska ( ISP w Kielcach )
  37. Paweł Słota ( Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie)
  38. Maria Szachnowska ( Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku )
  39. Izabela Tymusz ( Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach)
  40. Marta Wawrzynowicz ( Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku )
  41. Małgorzata Wojciechowska- Stępień ( Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi)
  42. Sylwia Zdzichowska ( Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku )

Prace zakwalifikowane do finału należy dostarczyć w oryginale do dnia 21 listopada 2016 na adres Biura Konkursu:
Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej,
ul. Świętokrzyska 32 , 00-116 Warszawa
www.napiorkowska.pl
(od poniedziałku do piątku w godzinach 12-17 ).